Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    čia šiaip pastebėjimas. Paėmiau vieną iš šitoje temoje esančių batistos citatų:
    "Kauno meras Arvydas Garbaravičius teigė, jog arenos statybos prasidės pasibaigus deryboms su prancūzais bei projektui pritarus Kauno miesto tarybai. Tai turėtų trukti apie porą savaičių, nes dar liko suderinti pozicijas 23 klausimais."

    Linksmumas tame, kad šitas buvo paskelbtas lapkričio 7 dieną

    Comment


      Komentaras iš delfi.lt:

      nu, 2006 12 13 11:43
      Kaune aktyviai diskutuojama apie arenos Nemuno saloje statyba. Manoma, kad darbai bus pradeti 2018 metu vasari.

      http://www.delfi.lt/news/sport/abroa...11504690&com=1

      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Žemės ir šiūkšlės bus pagrindas sporto rūmams....



        You've got one life! Live it!

        Comment


          Parašė kaunaz
          Spirit=???
          kad ne aš rašiau tą komentarą tiesiog jis man pasirodė linksmas ir gan realistiškas (atsižvelgiant į patys žinot ką) todėl ir paviešinau čia
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            kad ne aš rašiau tą komentarą tiesiog jis man pasirodė linksmas ir gan realistiškas (atsižvelgiant į patys žinot ką) todėl ir paviešinau čia
            į patys žinom ką?

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              kad ne aš rašiau tą komentarą tiesiog jis man pasirodė linksmas ir gan realistiškas (atsižvelgiant į patys žinot ką) todėl ir paviešinau čia
              suprantu kad ne tu, bet kad tai tau yra linksma ir "realistiska", del to ir klausiu ar tu


              ps. **** ka cia trini mano komentarus?! valdykis, nesubrendeli tu. arba banink mane galu gale arba **** visiems laikams.
              Paskutinis taisė 99; 2006.12.13, 21:06. Priežastis: prašom, paatostogauk.

              Comment


                greiciau pradetu statyt ta arena nes jau nerwina tie nesusitarimai tarp prancuzu ir lietuviu architektu

                Comment


                  baikit pyktis, eikit mustis
                  Alternative

                  Comment


                    Parašė popo Rodyti pranešimą
                    greiciau pradetu statyt ta arena nes jau nerwina tie nesusitarimai tarp prancuzu ir lietuviu architektu
                    Na, šiaip ar taip, per artimiausius metus turėtų pradėti statyti areną, o ne tik žemes pastumdyti (aišku, ir to reikia). Visgi verslas ėmėsi projekto, o nebe tik politikai...

                    Comment


                      Kažkaip tyloka dėl tos arenos pasidarė. Matyt nesiderina tie 23 punktai. Ir visų gerbiamas AA iš KD tyli. Tikriausiai tyla prieš audrą...
                      Te visad šviečia saulė...

                      Comment


                        Parašė Tommys Rodyti pranešimą
                        Kažkaip tyloka dėl tos arenos pasidarė. Matyt nesiderina tie 23 punktai. Ir visų gerbiamas AA iš KD tyli. Tikriausiai tyla prieš audrą...
                        Tokia informacija (šiandien skelbia Laikinoji sostinė), kad prancūzai taisys projektą pagal mūsų architektų-rėksnių pastabas. Pataisytas projektas bus pristatomas kitais metais sausio 15 d.
                        Prisirėkavo...

                        Comment


                          kaip aš nekenčiu tų ****** (čia kad neišbanintų vėl manęs) tai negaliu!

                          Comment


                            Parašė Tommys Rodyti pranešimą
                            Kažkaip tyloka dėl tos arenos pasidarė. Matyt nesiderina tie 23 punktai. Ir visų gerbiamas AA iš KD tyli. Tikriausiai tyla prieš audrą...
                            nesijaudinkit. ir šiomis dienomis savivaldybėje vyksta derybos. Tiesa sakant Kauno savivaldybei tai labai didelio dydžio projektas, ir natūralu kad jo derinimas užima kažkiek laiko.

                            Tiesa sakant jokio pagal biudžetą-pajėgumą dydžiu proporcingo projekto centrinė Lietuvos valdžia išvis nėra įgyvendinusi.

                            Comment


                              Parašė somis Rodyti pranešimą
                              į patys žinom ką?
                              Visą tą darbų vilkinimą
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Tokia informacija (šiandien skelbia Laikinoji sostinė), kad prancūzai taisys projektą pagal mūsų architektų-rėksnių pastabas. Pataisytas projektas bus pristatomas kitais metais sausio 15 d.
                                Prisirėkavo...

                                Šaunu Šaunuoliai tie mūsų architektai. Ir kaipgi galima jų negerbti, ar nemylėti?

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Tokia informacija (šiandien skelbia Laikinoji sostinė), kad prancūzai taisys projektą pagal mūsų architektų-rėksnių pastabas. Pataisytas projektas bus pristatomas kitais metais sausio 15 d.
                                  Prisirėkavo...
                                  Tiesa sakant nemanau, kad Režembalio kontora kažką radikaliai keis. O "stabdymo" priežastis greičiausiai - Kalėdos, nes kas jau kas, o prancūzai per šventes tikrai nepersidirba

                                  O sausio mėn. turbūt sulauksim didesnės projekto detalizacijos.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Siaip kad darbas vyksta galiu patvirtinti. Rembaldzio partneris Lietuvoje G. Natkevicius trumpam buvo nuvykes i Paryziu. 12.12 d. vienai dienai. Tai reiskia kad neperdaugiausia yra dirbama ties architekturine dalimi arenos, o baiginejama koncesijos sutartis.

                                    Comment


                                      Dievaži, netikiu, kad ir tą 01.15 jiems viskas bus gerai...

                                      Comment


                                        /\ tada jau, man rodos, niekas jų nebepaisys. viskas vyks pilnu tempu

                                        Comment


                                          O, kad tu būtum teisus...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X